slidelpg
slide1234
slide123
Jesteś w:  all4beauty.com.pl » Oferta » Przedłużanie i zagęszczanie rzęs

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs metodą 1:1

„Oczy są zwierciadłem duszy” jak głosi przysłowie. Duże, w ciemnej oprawie powłóczystych rzęs, wzbudzają zachwyt i przyciągają spojrzenia płci przeciwnej i wcale nie jest prawdą, że inne części ciała będące atrybutami kobiecości czy męskości są istotniejsze. Wielu z Nas na własnej skórze doświadczyło, jak wielką moc kryje w sobie zetknięcie dwóch par oczu, które nie potrafią się od siebie oderwać. I nie ma wówczas znaczenia czy Ona jest posiadaczką długich nóg, a On umięśnionym brunetem – ważny jest ten błysk i głębia, w której można utonąć… Czasami na całe życie.
Początki    
Już w starożytności kobiety wiedziały, jak wielką moc kryje w sobie tajemnicze spojrzenie. Dlatego też Egipcjanki farbowały rzęsy, aby uwydatnić ich kolor, a także usztywniały je i zagęszczały  stosując mieszankę sadzy, oliwy i białka. Pomysł został potem przejęty przez Greczynki i rozpowszechniony w kulturze śródziemnomorskiej. W dzisiejszych czasach mamy do wyboru całą masę rewelacyjnych kosmetyków do przyciemniania, jak również zagęszczania rzęs, jednak z reguły wymagają one pewnej samodyscypliny polegającej na codziennym tuszowaniu, a następnie starannym demakijażu, a efekt nie zawsze jest zadowalający i dostatecznie trwały. Dlatego proponuję Wam rewelacyjne rozwiązanie – ZABIEG PRZEDŁUŻANIA I ZAGĘSZCZANIA RZĘS METODĄ 1:1.

Metoda 1:1

Jesienną szarugę rozjaśnić może Wasze nowe spojrzenie, które uzyskacie dzięki zabiegowi przedłużania i zagęszczania rzęs metodą 1:1. Warto zaznaczyć, że jest to zabieg całkowicie bezpieczny dla oczu i rzęs i co ważniejsze  mogą sobie pozwolić na niego nawet osoby noszące szkła kontaktowe. Zabieg ten polega na przyklejeniu do jednej rzęsy naturalnej – jednej syntetycznej, odpowiednio dopasowanej do urody i kształtu naturalnych rzęs, stąd nazwa 1:1. Klej stosowany podczas zabiegu to specjalna substancja klejąca w głęboko-czarnym kolorze, co zapewnia idealne pokrycie różnicy odcieni rzęs naturalnych i syntetycznych. W efekcie otrzymujemy grubsze i dłuższe rzęsy, a zarazem młode, olśniewające spojrzenie. Zabieg trwa około 2-3 godziny, a efekt utrzymuje się nawet przez 4 tygodnie. Aby blask nigdy nie znikał z Waszego spojrzenia, po około 3-4 tygodniach wystarczy dopełnić brakujące rzęsy.

Dlaczego rzęsy wypadają?
Otóż jest to związane z naturalnym cyklem wzrostu włosa – stare włosy (tutaj rzęsy) wypadają, a na ich miejscu wyrastają nowe. Przyklejanie rzęs w żaden sposób nie zaburza tego cyklu, dlatego zabieg jest całkowicie bezpieczny. Trzeba jednak pamiętać o pielęgnacji. Aby utrzymać efekt jak najdłużej, należy przede wszystkim:
-  unikać tuszowania rzęs, co obciąża je i jest kłopotliwe przy demakijażu;
- starannie przeprowadzać demakijaż – unikać nadmiernego przecierania rzęs i stosować produkty nietłuste – idealnie sprawdzają się ogólno dostępne płyny micelarne,
- szczotkować rzęsy specjalną szczoteczką do przedłużonych rzęs, którą otrzymacie po zabiegu.

Parę słów o jakości
Każda z Nas lubi, kiedy produkty, których używamy czy to do pielęgnacji ciała lub włosów czy nawet gotowania, są najwyższej jakości, bo to właśnie  jakość zapewnia optymalny efekt. Tak samo jest z rzęsami. Tą uwielbianą przez nas najwyższą jakość produktu, jak i efektu zabiegu, zapewniają najwyższej klasy rzęsy, kleje i produkty pomocnicze brytyjskiej firmy będącej liderem w dziedzinie kosmetyki profesjonalnej - Lash Perfect. Firma ta za doskonałe produkty i profesjonalne podejście uzyskała największy udział w jakże wymagającym rynku brytyjskim. Przedłużanie  rzęs metodą Lash Perfect stosuje już ponad 1000 salonów w UK. Metoda przedłużania rzęs proponowana przez Lash Perfect to rezultat długich, rozległych badań i eksperymentów prowadzonych przez uznane autorytety w dziedzinie kosmetologii profesjonalnej.
Zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs metodą 1:1 Lash Perfect jest coraz bardziej powszechny i stanowi alternatywę dla codziennego pełnego makijażu. Dzięki temu oszczędzamy czas zachowując zawsze świeży wygląd. Z przedłużonymi rzęsami można pływać, nawet w chlorowanej wodzie, korzystać z sauny czy solarium, jaki i skakać ze spadochronem.